Wdrożenie Microsoft Power BI – powierz je w ręce certyfikowanych konsultantów EBIS

Wyobraź sobie sytuację, w której potrzebujesz danych dotyczących wielkości sprzedaży za ostatni kwartał, jednak część z nich znajduje się w różnych lokalizacjach, w chmurze i lokalnie, a Twój zespół analityków ma grafik przepełniony zadaniami. Co zrobić w takiej sytuacji? Warto wdrożyć Microsoft Power BI i zyskać dostęp do wszystkich agregowanych w firmie danych niezależnie od czasu i miejsca!

Microsoft Power BI – jak może pomóc Twojej firmie?

Power BI to rozbudowany i stale aktualizowany do najnowszych trendów zestaw narzędzi do analizy danych. Działa on w modelu on-premise oraz w chmurze. Pozwala w intuicyjny sposób wizualizować oraz analizować dane, które są agregowane przez daną firmę czy organizację. Dane są dostępne w jednym miejscu, a dzięki wykorzystaniu Power BI Mobile także z poziomu urządzeń przenośnych.

Co ważne, Microsoft Power BI pozwala łączyć informacje z wielu źródeł – baz danych, plików czy usług webowych, narzędzi marketingowych, czy sprzedażowych. Tworzenie raportów i wizualizacji danych odbywa się szybko i intuicyjnie, a ich zakres można dowolnie modyfikować oraz udostępniać innym użytkownikom. Nanoszenie zmian odbywa się w czasie rzeczywistym.

Jak wdrożyć Power BI?

Narzędzia Microsoft, takie jak Power BI, posiadają szereg funkcjonalności oraz opcji do wykorzystania. Aby w pełni służyły one Twojej firmie, należy odpowiednio dobrać je do bieżących potrzeb oraz przyjętych celi strategicznych.

Jeśli zdecydujesz się na wdrożenie Power BI, warto o wsparcie zapytać doświadczonych konsultantów. Z ich pomocą:

– oszczędzisz czas – na podstawie zebranych danych oraz analizy strategicznej Twojej marki wybiorą dla Ciebie optymalnie dobrany zestaw narzędzi analitycznych. Ty w tym czasie bez problemu skoncentrujesz się na kluczowych aspektach rozwoju swojej firmy.

– zminimalizujesz koszty – wdrożenie nieefektywnych narzędzi niestety nie wspiera rozwoju biznesu. Z tego względu tak ważne jest, aby etap wdrożeniowy został poprzedzony dokładną analizą potrzeb. Współpracując z doświadczoną we wdrożeniach Power BI firmą, taką jak EBIS, zyskujesz pewność, że wybrany dla Twojej marki zestaw funkcjonalności systemu do analizy danych będzie idealnie skrojony na miarę Twoich potrzeb oraz dostosowany do posiadanego budżetu.

– zwiększysz konkurencyjność – system Microsoft Power BI zaraz po wdrożeniu i konfiguracji jest gotowy do użycia dla każdej osoby, która potrzebuje wyciągnąć z danych cenne informacje biznesowe. Co ważne, do obsługi systemu nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza techniczna. Funkcjonalności typu „przeciągnij i upuść” oraz możliwość zadawania pytań w języku naturalnym znacznie upraszczają przygotowywanie raportów i wykresów oraz współdzielenie ich z innymi osobami zaangażowanymi w dany projekt.

Zaufaj certyfikowanym konsultantom z EBIS

Konsultanci EBIS nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Regularnie zdawane egzaminy, takie jak Data Analyst Associate with Power BI, potwierdzają ich kompetencje. Dzięki nim każdy członek zespołu zna najnowsze trendy w analizie danych oraz najnowsze funkcjonalności systemu Power BI, a EBIS może poszczycić się mianem Power BI Solution Partner.

Skontaktuj się z nami i zamów ofertę wdrożenia narzędzi analitycznych w Twojej firmie!