Publikacja i udostępnianie danych

Power BI to rewolucyjne narzędzie, które umożliwia gromadzenie i wizualizację danych oraz ich analizę w sposób, który jest niezwykle naturalny i intuicyjny. Raporty zawierające strategiczną dla organizacji wiedzę możesz publikować oraz udostępniać swoim współpracownikom. Dane mają największą moc, kiedy możesz się nimi podzielić.

Dostęp do informacji wszędzie i dla wszystkich


Interaktywny raport, łączący dane z wielu źródeł, dzięki przejrzystemu interfejsowi Power BI, przygotujesz w kilka chwil. Jest on zapisywany w chmurze i od samego początku jest gotowy do publikacji zarówno online, jak i w środowisku lokalnym. Raporty z Power BI możesz publikować w sieci i eksportować je do arkuszy programu Excel, prezentacji PowerPoint czy witryn programu SharePoint. Masz także możliwość osadzenia raportów w istniejących aplikacjach lub witrynach internetowych. Raporty Power Bi są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, a dostęp do nich uzyskasz poprzez aplikacje na platformy Android, iOS i Windows.

 

Power BI - Publikacja i udostępnianie danych

 

 

Power BI pozwala na współpracę nad tworzeniem raportów oraz pulpitów nawigacyjnych oraz udostępnianie ich współpracownikom. Narzędzie pozwala na określanie ról i uprawnień, dzięki czemu można określić, kto może zarządzać całym obszarem roboczym, a kto może wyłącznie dodawać do niego zawartość, możesz także zdefiniować dostęp użytkowników do wybranych metryk.