Analityka 360°

Power BI to zestaw narzędzi analitycznych zapewniający wgląd w kluczowe informacje na temat Twojej organizacji. Łącząc setki danych pochodzących z różnych źródeł tworzy pełny obraz procesów zachodzących w organizacji, w kontekście wszystkich jej obszarów.

Zwiększaj korzyści, zmniejszaj ryzyko. Bieżący wgląd w zunifikowane informacje to klucz to podejmowania trafnych decyzji biznesowych dotyczących każdego działu w Twojej organizacji.

Interaktywne raporty oraz pulpity nawigacyjne budowane w Power BI umożliwiają dokonywanie analiz ad hoc obszarów takich jak finanse, marketing i sprzedaż, kadry, IT oraz logistyka.

Finanse

Zarządzaj efektywnie finansami przedsiębiorstwa, planuj wydatki i inwestycje, reaguj na wszelkie zmiany i szybciej podejmuj decyzje, prognozuj przyszłe ruchy z wyprzedzeniem, dzięki możliwościom jakie daje Power BI w kontekście finansów.
Raporty generowane w Power BI przedstawiają dane z różnych źródeł, które możesz modelować według potrzeby, począwszy od skróconych zestawień, aż po najdrobniejsze detale. Otrzymasz aktualizacje w czasie rzeczywistym i raporty na żądanie. Swoje analizy możesz udostępnić współpracownikom za pomocą kilku kliknięć.

Marketing i sprzedaż

Power BI pozwala na import danych z kilkudziesięciu popularnych rozwiązań biznesowych, dzięki czemu w jednym miejscu możesz monitorować i analizować prowadzone kampanie marketingowe w czasie rzeczywistym. Dzięki Power BI uzyskasz pełny obraz realizowanych działań wizualizując dane z internetu, mediów społecznościowych oraz poczty e-mail.
Prezentacja danych z usług takich jak Microsoft Dynamics CRM lub Salesforce pozwoli na szczegółową analizę wyników sprzedaży, a także monitorowanie trendów, tak, byś mógł optymalizować strategię sprzedażową swojej organizacji i efektywnie wspierać zespół sprzedażowy poprzez dostarczenie szczegółowych informacji, kluczowych w budowaniu długoterminowych planów biznesowych.

Kadry

Power BI dostarcza narzędzia do łatwego gromadzenia i monitorowania wszystkich istotnych danych, w tym danych z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.
Wgląd w newralgiczne dane z poziomu pulpitów nawigacyjnych to bezpieczeństwo Twojej organizacji. Dzięki interaktywnym raportom uzyskasz szczegółową wiedzę na temat trendów dotyczących utrzymania i rotacji pracowników, będziesz na bieżąco dzięki automatycznemu odświeżaniu danych, mobilne alerty natychmiast poinformują Cię o zmianach w linii rekrutacji.

IT

Korzystając z Power BI na bieżąco możesz śledzić i analizować wszystkie wydatki związane z utrzymaniem infrastruktury informatycznej w Twojej organizacji, a w kontekście bezpieczeństwa otrzymasz dostęp do informacji dotyczących stosowania standardów z zakresu zabezpieczeń.
Dzięki Power BI przeniesiesz swoją pomoc techniczną na wyższy poziom. Zwiększysz satysfakcję swoich klientów z otrzymywanego wsparcia technicznego dzięki optymalizacji zasobów pomocy technicznej na podstawie analiz trendów. Wszystkie niezbędne dane w kilka sekund możesz zwizualizować w postaci interaktywnego pulpitu nawigacyjnego, który dostarczy Ci informacji niezbędnych do analizy.

Logistyka

Uzyskaj kompleksowy wgląd w dane, od produkcji aż po dystrybucję. Power BI dzięki szczegółowym, wielowymiarowym raportom umożliwia analizowanie najnowszych danych operacyjnych. Dostęp do informacji na temat stanów magazynowych, czy priorytetów produktów to kwestia kilku kliknięć. Alerty mobilne pozwolą na szybką reakcję w przypadku przerw w dostawie, braków magazynowych, czy innych potrzeb, w przypadku których czas ma kluczowe znaczenie.