Targi Smart City Expo 2021 w Barcelonie z udziałem EBIS

W dniach 16-18 listopada przedstawiciele EBIS wezmą udział w targach Smart City World Expo w Barcelonie. Wydarzenie to już od 2011 roku gromadzi firmy, które prezentują innowacyjne rozwiązania nakierowane na rozwój miast i ich inteligentny rozkwit.

Smart City Expo 2021 – o wydarzeniu

Smart City Expo to globalne wydarzenie, które oferuje aż trzy możliwe drogi do poszerzania wiedzy i nawiązywania relacji biznesowych. Pierwszy z nich to kongres z udziałem międzynarodowych ekspertów, którzy spotykają się, aby dzielić się spostrzeżeniami i uczyć się najlepszych praktyk na rzecz bardziej zrównoważonego świata miejskiego, zarówno online, jak i w Barcelonie. Drugi to targi, na których setki globalnych firm i organizacji może nawiązać kontakt z profesjonalnymi uczestnikami z całego świata i zaprezentować swoje najnowocześniejsze projekty i mądrze wdrożone rozwiązania. Ogólnodostępne stoiska sprzyjają nawiązywaniu kontaktów i poszukiwania talentów, dają też możliwość wysłuchania wybranych prelegentów i znalezienia okazji biznesowych. Trzeci obszar to wydarzenia i warsztaty poszerzające program konferencji i dające odpowiedzi na konkretne wyzwania. Udział w nich to idealny sposób na poznanie najbardziej palących problemów i przejście od słów do działania w dziedzinie nowych technologii dla miast.

EBIS na targach Smart City Expo 2021

Targi Smart City Expo 2021 to przede wszystkim niezwykła szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i rozwinięcie międzynarodowej działalności naszej firmy. To także okazja do zdobycia nowej wiedzy, networkingu i pokazania szerokiemu gronu odbiorców możliwości, jakie oferuje Microsoft Power BI.

Już dziś zapraszamy Was na spotkanie – znajdziesz nas w Gran Via, Hala 2, Poziom 0, Ulica C, Stoisko 149!