Microsoft Power BI – przekształć dane w przewagę konkurencyjną

Z przyjemnością informujemy, że 10 marca 2022 roku będziemy uczestniczyć w wydarzeniu dotyczącym Microsoft Power BI, które mamy przyjemność współorganizować wraz z naszym partnerem - firmą Meritum Cloud. Temat przewodni spotkania to przekształcanie danych w przewagę konkurencyjną. Jaki jest plan warsztatów? Kto je poprowadzi i gdzie? o Tym w dalszej części artykułu.

Poznaj harmonogram warsztatów – Microsoft Power BI – przekształć dane w przewagę konkurencyjną

Konferencja “Microsoft Power BI – przekształć dane w przewagę konkurencyjną” to jednodniowe wydarzenie, które odbędzie się w Londynie już 10 marca. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie w praktyce oferuje system Power BI. Będzie to również doskonała okazja do rozmowy na temat potencjału danych, możliwych form ich agregacji i przetwarzania, czy też ich bezpieczeństwa. Uczestnicy zdobędą również informacje o architekturze w kontekście Power BI w usługach Microsoft Azure, dowiedzą się co Microsoft Power BI może zaoferować działom sprzedaży, finansów, HR, produkcji i nie tylko!

Szczegółowy harmonogram wydarzenia:

10:00 Wprowadzenie

10:15 Prezentacja architektury: Power BI na usługach Microsoft Azure

10:30 Razem lepiej: połączenie PowerApps i Power BI w celu stworzenia Holiday App

10:45 Przerwa na kawę

11:00 Prezentacja Power BI dla działów sprzedaży, finansów, HR, produkcji i innych!

11:45 Sesja Q&A

12:00 Lunch

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Meritum Cloud i EBIS?

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, umiejętność poprawnej analizy danych oraz wyciągania wniosków, ma kluczowe znaczenie – dla budowania wizerunku marki, pretendowania do pozycji lidera w branży czy zwiększania przewagi konkurencyjnej.

Z tego względu udział w warsztatach „Microsoft Power BI – przekształć dane w przewagę konkurencyjną” nabiera strategicznego znaczenia. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich przedstawicieli świata biznesu, którzy chcą:

– dowiedzieć się, jak korzystać z danych pochodzących z różnych źródeł,

– lepiej rozumieć rynkowe trendy,

– przewidywać wyniki i podejmować lepsze decyzje biznesowe,

– monitorować wydajność i kluczowe wskaźniki swojej firmy, działu lub procesu,

– dowiedzieć się, jak wykorzystać usługi Microsoft Azure i PowerApp, aby przenieść czerpać jeszcze więcej korzyści z wdrożenia wdrożenie Power BI.

Prelegenci spotkania „Microsoft Power BI – przekształć dane w przewagę konkurencyjną”

Spotkanie poprowadzą: Shaun Ritchie, CTO Meritum Cloud oraz Mateusz Bazan z EBIS.

Link do rejestracji:

ZAPISY NA WARSZTATY