GITEX Technology Week 2020 – podsumowanie wydarzenia z udziałem EBIS

W dniach 6-10 grudnia 2020 roku w Dubaju odbyły się największe targi technologiczne na Bliskim Wschodzie - GITEX Technology Week. Podczas tego wydarzenia ponad 1200 firm prywatnych, podmiotów rządowych i start-upów pochodzących z ponad 60 krajów zaprezentowało swoje usługi i produkty. W tym także i EBIS.

EBIS na targach GITEX Technology Week w Dubaju

Targi GITEX to wydarzenie znane na całym świecie. Już od 40 lat konferencja ta przyciąga fanów nowych technologii oraz nowinek ze świata biznesu. W tym roku, z racji trwającej pandemii, organizatorzy stanęli przed wyzwaniem przygotowania całego wydarzenia z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych.

Licznie zgromadzeni przedstawiciele firm z różnych branż, organizacji rządowych i start-upów potwierdzili kolejny raz, że GITEX nadal identyfikuje i wytycza najgorętsze światowe trendy w branży technologicznej. W ciągu pięciu dni konferencji na scenie wystąpiło ponad 350 prelegentów z 30 krajów, dostarczając ponad 280 godzin merytorycznych treści. Był to także czas spotkań, rozmów na temat przyszłości sektora analizy danych i Power BI.

Wśród osób odwiedzających nasze stanowisko znaleźli się zarówno przedstawiciele firm, jak i lokalnych samorządów szczególnie z rejonu ZEA, choć nie zabrakło również przedstawicieli państw europejskich, amerykańskich czy azjatyckich. Udział w GITEX 2020 okazał się niezwykle cennym doświadczeniem. Nasze najnowsze rozwiązania dotyczące analizy danych spotkały się z bardzo dużym uznaniem oraz zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że także i w kolejnym roku uda nam się odwiedzić Dubaj i nawiązać kolejne relacje biznesowe.