EBIS Złotym Partnerem Microsoft

Firma EBIS dołączyła do grona partnerów Microsoft o statusie Microsoft Gold Certified Partner. Jest to najwyższy tytuł, jaki mogą otrzymać od Microsoft firmy z nią współpracujące. Uzyskanie tak prestiżowego wyróżnienia gwarantuje dostęp do zasobów i technologii Microsoft, wsparcia technicznego, marketingowego oraz biznesowego w najszerszym zakresie. Przede wszystkim jest jednak potwierdzeniem umiejętności naszego zespołu konsultantów oraz ich zaangażowania w prowadzone projekty.

Złoty poziom kompetencji w obszarze Power BI

„Złoto” od firmy Microsoft mogą otrzymać partnerzy, którym zależy na zapewnianiu najwyższego poziomu obsługi klientów oraz utrzymywaniu stałej współpracy z firmą Microsoft. Zdobywając certyfikat Microsoft Gold Partner, partnerzy potwierdzają, że dążą do doskonałości w rozwijaniu technologii firmy Microsoft i maksymalizują korzyści, jakie ich klienci uzyskują dzięki fachowemu wdrażaniu rozwiązań Microsoft.

– „Cieszymy się, że umiejętności naszych konsultantów i ich zaangażowanie w realizowane projekty zostały docenione. Jest to dla nas jeszcze większa motywacja do dążenia do doskonałości w rozwijaniu technologii Microsoft i maksymalizacji korzyści naszych klientów poprzez fachowe wdrażanie rozwiązań Microsoft”. – wyjaśnia, Mateusz Bazan, CEO EBIS, który jako jeden z trzydziestu trzech na świecie, otrzymał prestiżowe wyróżnienie FastTrack Recognized Solution Architects – Power Platform przyznawane architektom Power BI za konsekwentne wykazywanie głębokiej wiedzy na temat architektury i tworzenie wysokiej jakości rozwiązań podczas realizacji projektów.

Jakie korzyści zapewnia naszym klientom status Microsoft Gold Certified Partner?

Dzięki ciągłym przeglądom firmy Microsoft możesz mieć pewność, że transformacja cyfrowa Twojej firmy oraz wdrażanie narzędzi BI przebiegać będzie bezproblemowo, z zachowaniem najwyższych standardów. Stale podnosimy kompetencje naszych pracowników oraz motywujemy ich do poszerzania wiedzy, przez co zapewniamy pełną satysfakcję podczas realizacji projektów. Służymy fachowym doradztwem, wiedzą i doświadczeniem.