EBIS na konferencji SQLDay we Wrocławiu

W dniach 9-11.05.2022 odbędzie się we Wrocławiu bardzo ważne wydarzenie poświęcone w całości platformie danych Microsoft. EBIS jako Złoty Partner Microsoft, również weźmie w nim udział. Nasi przedstawiciele podczas SQLDay wystąpią zarówno w roli prelegenta, jak i uczestników. Warto już dziś poznać bliżej agendę konferencji i zarezerwować miejsce na warsztaty.

SQLDay – dlaczego warto wziąć udział w tej konferencji?

SQLDay to jedna z największych w Europie Środkowej konferencji poświęconych platformie danych Microsoft. W trakcie trzydniowego wydarzenia poruszone zostaną tematy dotyczące między innymi baz danych, Big Data i Business Intelligence oraz zaawansowanej analizy danych.

Udział w tym wydarzeniu to okazja nie tylko do zdobycia cennej wiedzy i wymiany doświadczeń, ale także do nawiązania nowych relacji biznesowych. Konferencja SQLDay organizowana jest bowiem już od 14 lat i cieszy się znacznym uznaniem wśród osób zajmujących się analizą danych. Co równie ważne, jej organizatorami są członkowie stowarzyszenia pasjonatów platform danych – Data Community Poland, a nad merytoryką i powodzeniem konferencji pieczę sprawują doświadczeni organizatorzy poprzednich edycji tego wydarzenia, którzy na co dzień współpracują z ogólnoświatową społecznością specjalistów pracujących z platformą danych Microsoft.

EBIS na SQLDay we Wrocławiu

SQLDay to niezwykle ważne w branży wydarzenie. Nie może więc zabraknąć także i naszych przedstawicieli. Podczas drugiego dnia SQLDay wystąpi Jacek Nosal, który wygłosi prelekcję na temat „Ciemna strona (danych) – o kradzieżach samochodów w Polsce z pomocą Power.BI”. Choć temat brzmi może nieco kontrowersyjnie, to w praktyce dotyczyć będzie analizy zmian, które zaszły na naszych rodzimych parkingach od czasu wprowadzenia nowego podziału administracyjnego Polski. Na pewno samochodów przybyło i zmieniły się ich klasy, ale również pewna ich część nieplanowanie opuściła parkingi. Wszystkie zebrane dane zostaną zwizualizowane w Power BI.

Podczas trzech dni SQLDay odbędzie się także wiele innych, równie ciekawych wystąpień oraz warsztatów. Pełna lista warsztatów znajduje się pod linkiem Warsztaty SQLDay 2022. W części z nich będzie można uczestniczyć stacjonarnie, we Wrocławiu. Niektóre natomiast realizowane będą w trybie zdalnym. Nasi przedstawiciele również wezmą w nich udział, więc z pewnością możecie liczyć na relację po konferencji.

Zachęcamy także i Was do udziału w SQLDay. Będzie to wspaniała okazja do rozmów na temat możliwości Microsoft Power BI i wymiany doświadczeń.