EBIS podbija Amerykę – Power Summit 2018

Power Summit to jedne z najbardziej prestiżowych, corocznych wydarzeń dedykowanych dla użytkowników systemu Power BI oraz wszystkich osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu analityki danych.

Power Summit Phoenix

Dzięki możliwości udziału w ciekawych prelekcjach, odwiedzania stanowisk wystawienniczych innych firm oraz odbywania indywidualnych spotkań, udział w Power Summit gwarantuje skoncentrowany „zastrzyk” wiedzy oraz sprzyja networkingowi.

Wydarzenie to jest powszechnie znane na świecie ze swojego pro biznesowego nastawienia. Uczestnicy otrzymują zaraz po rejestracji dostęp do wymiany doświadczeń i kontaktów poprzez zrzeszoną w świecie wirtualnym społeczność.

#SummitPhoenix – najlepsze źródło informacji!

Zachęcamy do szukania informacji na temat tego wydarzenia pod hasłem #SummitPhoenix zarówno na LinkedIn, na Facebooku czy Twitterze.

Cieszymy się, że także mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu. Wyjazd do Phoenix to kolejny krok w budowaniu naszej pozycji lidera w zakresie wdrożeń systemu Power BI.

Po zrealizowanych z sukcesem wdrożeniach na rynkach skandynawskim i brytyjskim czas również na ekspansję na kolejny kontynent – tym razem amerykański.

Mamy nadzieję, że nawiązane podczas konferencji Power Summit relacje zaowocują wieloma ciekawymi, nowymi projektami z zakresu wdrożeń systemu Power BI.