Krakow Power BI User Group – zapraszamy na spotkanie!

Miło nam poinformować, że 21 kwietnia odbędzie się spotkanie Krakow Power BI User Group, którego hasłem przewodnim będzie "Lets discover Power BI". Już teraz zapraszamy Was serdecznie na to wydarzenie!

Krakow Power BI User Group meeting – Lets discover PowerBI

Spotkanie Krakow Power BI User Group meeting – Lets discover PowerBI odbędzie się stacjonarnie, przy ul. ul. Meiselsa 1. Zapraszamy wszystkich pasjonatów analizy danych na to wydarzenie. Będzie to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości.

Spotkanie poprowadzą Jacek Nosal i Dominik Dębowski z EBIS. Wygłoszą oni dwie ciekawe prelekcje: „How many ways to get a map in Power BI?” oraz „Head or leg? Player analysis using Synoptic Panel in Power BI”.

Bio prelegentów

Jacek Nosal

Pasjonat danych i technologii z dużym doświadczeniem w pracy z systemami klasy BI, a wcześniej ERP, BPM i CRM, swoją przygodę z Excelem zaczynał z kolei od wersji 7. Związany z Krakowem – od zawsze i raczej na zawsze. Urodzony z opcją analizy danych, pasjonat map i przestrzeni topograficznej. Każdego roku przemierzał dziesiątki tysięcy kilometrów, aby analizować, wspierać i rozwijać klientów biznesowych w całej Polsce podczas różnych zadań projektowych. Obecnie, w świecie COVID-19, zdecydowanie zdalnie. Dzięki swojej rozległej wiedzy i doświadczeniu pomaga zaoszczędzić setki godzin potrzebnych do skutecznej realizacji zaplanowanego projektu w założonym czasie i budżecie. Uwielbia wymagające wdrożenia, a jeśli jest taka potrzeba, szkoli się i poszerza horyzonty swoje i klientów, zyskując ich zadowolenie i satysfakcję. Przy okazji ogromną satysfakcję sprawia mu obserwacja i upowszechnianie wiedzy informatycznej. Sezonowo, w wolnych chwilach jeździ na rowerze i na nartach, a przez cały rok gra w piłkę nożną i wychowuje swoje urwisy.

Dominik Dębowski

Na co dzień komunikuje się w SQL i DAX, a problemy zamienia w wyzwania. Biegle porusza się w procesie przekształcania danych i wymagań biznesowych w estetyczne raporty Power BI. Energię do działania dla swojej sieci neuronowej czerpie z aktywności fizycznej i czasu spędzonego z rodziną. Energię do działania dla swojej sieci neuronowej czerpie z aktywności fizycznej i czasu spędzonego z rodziną. Wyciąga wnioski ze swoich porażek i z optymizmem i ciekawością patrzy w przyszłość.

Jak zapisać się na wydarzenie?

Rejestracja na wydarzenie możliwa jest przez stronę internetową – Krakow Power BI User Group meeting – Lets discover PowerBI.

Serdecznie zapraszamy!