Warsztaty Power BI w Londynie
2018-11-19 Wydarzenia

Warsztaty Power BI w Londynie


EBIS uczestniczył w warsztatach organizowanych przez firmę Meritum Cloud Services Ltd. Warsztaty odbyły się 14.11.2018 w Londynie i pokrywały zakres wykorzystania narzędzia Power BI oraz produktów EBIS.

Podczas spotkania zostało poruszonych wiele tematów związanych z poprawną agregacją danych oraz ich analizą w celu wyciągania trafnych wniosków biznesowych i podejmowania odpowiednich decyzji. Uczestnicy warsztatów poznali całą gamę usług Microsoft dostępnych w chmurze, dowiedzieli się także jakie korzyści może osiągnąć firma dzięki rozwiązaniom, które oferuje Business Intelligence.

Nie zabrakło także części czysto praktycznej, prezentującej możliwości systemu Power BI. Na przykładzie trzech wdrożonych projektów zobrazowane zostały funkcjonalności narzędzia i możliwości wykorzystania w przedsiębiorstwach z różnych branż.

Uczestnicy warsztatów mieli także okazję zobaczyć, jak wygląda praca z systemem. Odbył się pokaz na żywo z prezentacją pulpitu Power BI, przedstawiono także tworzenie interaktywnych raportów.

Na zakończenie warsztatów odbyła się sesja Q&A, podczas której eksperci z dziedziny Power BI odpowiadali na pytania uczestników.

Zainteresowanie warsztatami, jak i samym produktem Microsoft Power BI było bardzo duże, co niezmiernie nas cieszy.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w Birmingham 29.11.2018 roku.