Warsztaty Power BI w Liverpoolu i w Leeds

Analiza danych biznesowych odgrywa dziś kluczową rolę w płynnym funkcjonowaniu firm oraz ich rozwoju. W EBIS doskonale to rozumiemy i dlatego już dziś zapraszamy Cię do udziału w jednodniowych warsztatach poświęconych Power BI, które odbędą się we wrześniu w Liverpoolu i Leeds.

Microsoft Power BI – przekształć dane w przewagę konkurencyjną

Microsoft Power BI gwarantuje możliwość efektywnej analizy danych w czasie rzeczywistym, co przekłada się na lepsze monitorowanie postępów w realizacji założonych celów biznesowych. Bieżący wgląd w informacje pozwala także na podejmowanie trafniejszych decyzji w kontekście obsługi klienta, logistyki, marketingu i sprzedaży. Z tego względu korzystanie z możliwości tego systemu zapewnia firmom znaczącą przewagę konkurencyjną, przez lepsze zrozumienie potrzeb odbiorców i dopasowanie strategii rozwoju do sytuacji rynkowej. Każdy więc, kto chce mieć pewność stabilnego rozwoju firmy, powinien korzystać z nowoczesnych narzędzi analitycznych, takich jak Power BI.

Warsztaty Power BI w Liverpoolu i Leeds

Doskonałą okazją do poznania w praktyce systemu Microsoft Power BI będą w warsztaty, które organizujemy we wrześniu 2022 roku w Liverpoolu oraz w Leeds. Dołącz więc do briefingu technologicznego, aby dowiedzieć się, jak usługa Microsoft Power BI może pomóc w odkrywaniu i analizowaniu danych w celu podejmowania lepszych decyzji biznesowych.

Podczas wydarzenia omówimy również kwestie projektowe dotyczące wdrożeń na platformie Microsoft Azure i zademonstrujemy, jak Power BI może współpracować z innymi usługami Power Platform.

Szczegółowa agenda wydarzenia:

10:00  Wprowadzenie

10:15 Informacje o architekturze: Power BI w usługach Microsoft Azure

10:30  Razem lepiej: połączenie Power Apps i Power BI w celu stworzenia Holiday App

10:45  Przerwa na kawę

11:00  Prezentacja możliwości Power BI w sektorze finansów, HR, sprzedaży, produkcji i nie tylko!

11:45 Pytania i odpowiedzi

12:00  Lunch

Kto poprowadzi warsztaty Power BI?

Mateusz Bazan, który posiada ponad 12 lat doświadczenia w realizacji projektów Business Intelligence dla małych i średnich firm oraz klientów korporacyjnych. Pracując z usługą Power BI od jej pierwszego wydania, jest jednym z 45 uznanych architektów rozwiązań Microsoft FastTrack dla platformy Power Platform na świecie.

Rafał Wieczorek – prawdziwy entuzjasta Power BI odpowiedzialny za sprawy handlowe i kontakt z klientami. Rafał na co dzień wprowadza klientów w świat Business Intelligence i wspiera ich w doborze szytych na miarę usług i rozwiązań wzmacniających ich biznes dzięki Power BI.

Kiedy odbędą się warsztaty z Power BI?

Liverpool – 26.09​.2022,  10:00-12 :30

Leeds – 29.09​.2022,  10:00-12 :30

Jak dokonać rejestracji na warsztaty z Microsoft Power BI?

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach Power Bi w Liverpoolu lub w Leeds już dziś dokonaj rejestracji – ilość miejsc jest ograniczona!

Link do rejestracji znajdziesz TUTAJ.