SQLBits 2022 w Londynie z udziałem EBIS
2022-02-14 Wydarzenia

SQLBits 2022 w Londynie z udziałem EBIS


SQLBits powraca do Londynu! W dniach 8-12 marca 2022 roku spotkają się tam pasjonaci danych oraz ich analizy. EBIS również dołączy do wydarzenia, jako wystawca, uczestnik szkoleń oraz organizator jednodniowego spotkania poświęconego Microsoft Power BI.

Krótka historia SQLBits

SQL Bits to jedno z największych w Europie wydarzeń poświęconych Microsoft Data Platform. Jego celem jest dostarczanie wiedzy z zakresu najnowszych rozwiązań przez wiodących, światowych ekspertów. Od 2007 roku konferencja ta przyciąga wiele firm oraz osób, które chcą być na bieżąco z trendami w branży, szukają okazji do nawiązywania relacji biznesowych oraz poznania inspirujących case studies.

W odróżnieniu od innych konferencji ponad 95% treści przedstawianych podczas SQLBits nie ma charakteru sprzedażowego, co zapewnia rzeczywisty wgląd w dobre planowanie, budowanie i obsługę nowoczesnej platformy danych. Tegoroczna edycja konferencji będzie trwać aż pięć dni, podczas których odbędzie się wiele ciekawych warsztatów i prelekcji. Co ważne, tym razem można wziąć udział w SQLBits zarówno stacjonarnie, jak i online.

EBIS na SQL Bits 2022 w Londynie

Podczas tegorocznej edycji SQLBits 2022 spotkać można będzie również przedstawicieli EBIS. Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Będzie to wspaniała okazja do porozmawiania o analizie danych oraz możliwościach, jakie oferuje współczesnym przedsiębiorcom system Microsoft Power BI.

‒ Minęły już blisko dwa lata odkąd mieliśmy przyjemność spotkania się na żywo z innymi entuzjastami analizy danych podczas SQLBits 2020. Z tego względu bardzo cieszymy się, że będziemy mieć ponownie okazję do wymiany doświadczeń, rozmów i nawiązywania relacji biznesowych. EBIS, jako złoty partner firmy Microsoft, po prostu musi wziąć udział w tym wydarzeniu i dołożyć
„swoją cegiełkę” do budowy społeczności i najlepszych praktyk. Dziś, dzięki rozwojowi sztucznej inteligencji oraz business intelligence można uzyskać naprawdę dogłębną wiedzę o swojej firmie i klientach, bazując na posiadanych danych. Dzięki systemowi Power BI agregacja, segmentacja oraz wyciąganie wniosków z danych jest o wiele prostsze i dostępne nawet dla osób o małej wiedzy technicznej – tłumaczy Mateusz Bazan, CEO EBIS.

Mamy nadzieję, że podczas SQLBits 2022 spotkamy wielu pasjonatów analizy danych oraz przedstawicieli firm, którzy mają świadomość, jaki potencjał generują dane. Dzięki nim podejmowanie trafnych decyzji biznesowych staje się o wiele prostsze, a to z kolei stwarza szereg możliwości rozwoju. Zapraszamy do umawiania spotkań z naszymi przedstawicielami – do zobaczenia podczas SQLBits 2022!

Formularz zgłoszenia