SQLBits 2022 – podsumowanie wydarzenia

W dniach 8-12 marca 2022 roku odbyło się w Londynie bardzo ważne wydarzenie – SQLBits. Jest to jedna z największych w Europie konferencji poświęcona Microsoft Data Platform. Cieszymy się, że także moglibyśmy tam być!

SQLBits 2022 – dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

SQLBits to największa konferencja poświęcona Data Platform, obejmująca ponad 300 sesji w ciągu 5 dni. Idea organizacji tego wydarzenia narodziła się z potrzeby dzielenia się najnowszymi osiągnięciami, rozwiązaniami i najlepszymi praktykami, jednocześnie dając okazję do tworzenia sieci profesjonalistów w dziedzinie danych.

SQLBits zapewnia edukację, dostęp do wiedzy i powszechnie stosowanych rozwiązań branżowych dostarczanych przez ludzi, którzy pracowali i nadal pracują w branży analizy danych i są liderami w tej dziedzinie na całym świecie. Udział w SQLBits to szansa na poznanie ludzi, którzy tworzą i projektują produkty, z których korzysta wielu ludzi na całym świecie w codziennej pracy nad analizą danych.

EBIS na SQL Bits 2022 w Londynie

W tegorocznej edycji SQLBits uczestniczyli także przedstawiciele EBIS. Była to doskonała okazja do zdobycia cennej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych. Atmosfera sprzyjała edukacji oraz integracji z innymi pasjonatami analizy danych. Zapraszamy na krótką fotorelację.