Spotkanie krakowskiej grupy Power BI – październik 2022

Jeśli jesteś pasjonatem analizy danych i chcesz dowiedzieć się więcej na temat Microsoft Power BI, to koniecznie weź udział w spotkaniu krakowskiej Grupy Power BI!

Krakowskie Spotkanie Grupy Power BI

19 października 2022 roku, przy ul. Meiselsa 1 w Krakowie o godzinie 17.45 spotkają się miłośnicy analizy danych oraz nowoczesnych systemów do analizy i raportowania, takich jak Microsoft Power BI. Będzie to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości.

Spotkanie poprowadzą Łukasz Balcerzak oraz Mateusz Motoła. Wygłoszą oni dwie ciekawe prelekcje: „Grupy obliczeniowe (calculation groups) w praktyce – wprowadzenie i przykłady zastosowani” oraz „Power BI Overview”.

Rejestracja na wydarzenie

Udział w spotkaniu krakowskiej Grupy Power BI jest bezpłatny, jednak należy dokonać wcześniejszej rejestracji pod tym LINKIEM.

BIO prelegentów

Łukasz Balcerzak

Łukasz pracuje jako analityk biznesowy w środowisku Microsoft. Na co dzień zajmuje się modelami tabelarycznymi Power BI wykorzystując narzędzia Tabular Editor, DAX Studio czy SQL Server Management Studio. Przygodę z danymi zaczął w 2018 roku od Excela i SPSSa, pomału rozwijając kolejne kompetencje. W analizie danych największą satysfakcję sprawia mu wyciąganie informacji ze zbiorów danych i prezentowanie ich na intuicyjnych wizualizacjach.

Mateusz Motoła

Mateusz jest miłośnikiem dziedziny Business Intelligence z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w środowisku korporacyjnym. Obecnie pracuje jako Senior BI Developer w Coca-Cola Hellenic, gdzie na co dzień wykorzystuje platformę danych Microsoft, budując narzędzia analityczne. Dzięki pasji do ciągłego uczenia się, z przyjemnością odkrywa granice możliwości ulubionego narzędzia, jakim jest Power BI. W projektach ceni przede wszystkim nieszablonowe myślenie oparte o szeroką perspektywę, które pozwala na efektywne rozwiązywanie problemów.