Spotkanie krakowskiej grupy Power BI

Jesteś miłośnikiem analizy danych i chcesz dowiedzieć się więcej na temat Microsoft Power BI? Zapraszamy Cię już dziś na spotkanie krakowskiej Grupy Power BI!

Krakowskie Spotkanie Grupy Power BI

22 czerwca 2022 roku, przy ul. Meiselsa 1 w Krakowie o godzinie 17.30 spotkają się miłośnicy analizy danych oraz nowoczesnych systemów do analizy i raportowania, takich jak Microsoft Power BI. Będzie to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości.

Spotkanie poprowadzą Jacek Nosal i Dominik Dębowski z EBIS. Wygłoszą oni dwie ciekawe prelekcje: „Ciemna strona (danych) – o kradzieżach samochodów w Polsce z pomocą Power BI” oraz „Query folding w pigułce – czyli jak zwiększyć efektywność odświeżania zestawu danych”.

Rejestracja na wydarzenie

Udział w spotkaniu krakowskiej Grupy Power BI jest bezpłatny, jednak należy dokonać wcześniejszej rejestracji pod tym LINKIEM.

BIO prelegentów

Jacek Nosal

Pasjonat danych i technologii z bogatym doświadczeniem w pracy z systemami klasy BI, a wcześniej ERP, BPM i CRM, z kolei przygodę z Excel’em zaczął od wersji 7. Związany z Krakowem – od zawsze i raczej na zawsze. Urodzony z opcją analizy danych, pasjonat map i przestrzeni topograficznej. Co roku przejeżdżał dziesiątki tysięcy kilometrów aby analizować, wspierać oraz rozwijać klientów biznesowych w całej Polsce podczas różnorodnych zadań projektowych. Obecnie, w świecie COVID-19, zdecydowanie zdalnie. Dzięki swojej rozległej wiedzy i doświadczeniu pomaga oszczędzać setki godziny potrzebnych, aby udanie wdrożyć zaplanowany projekt w zadanym czasie oraz budżecie. Uwielbia wymagające wdrożenia, jeśli jest tylko taka potrzeba szkoli i poszerza horyzonty – własne i klientów, uzyskując ich satysfakcję i zadowolenie. Przy okazji, dużą satysfakcję sprawia mu obserwacja i rozpowszechnianie wiedzy informatycznej. Sezonowo w czasie wolnym jeździ na rowerze i na nartach, a przez cały rok grywa w piłkę nożną oraz wychowuje swoje urwisy.

Dominik Dębowski

Na co dzień komunikuje się w języku SQL i DAX, a problemy konwertuje na wyzwania. Biegle opanował proces zamiany danych i wymagań biznesowych w estetyczne raporty Power BI. Energię do działania dla swojej sieci neuronowej czerpie z aktywności fizycznej i czasu spędzonego z rodziną. Z porażek wyciąga wnioski, a w przyszłość patrzy z optymizmem i zaciekawieniem.