Power up your Power BI reports - webinar
2020-11-23 Wydarzenia

Power up your Power BI reports - webinar


EBIS we współpracy z ZoomCharts zaprasza do udziału w szkoleniu online, poświęconym budowaniu przyjaznych dla użytkownika raportów Power BI.

Weź udział w webinarze

Podczas 2-godzinnego spotkania dowiesz się, jak stworzyć intuicyjne i interaktywne wizualizacje danych z pomocą ZoomCharts Drill Down PRO, które przedsiębiorcy wykorzystują do lepszego zrozumienia procesów biznesowych. 

Podczas szkolenia zostaną omówione 3 najczęściej używane typy wykresów w Power BI - Drill Down Donut PRO, Drill Down Combo PRO oraz Drill Down TimeSeries PRO. Przedstawimy także wszystkie ważne aspekty konfiguracji wizualnej:

  • dane i konfiguracja
  • przydatne funkcje i opcje personalizacji
  • interakcje na wykresach

Jako dodatek, uczestnicy zostaną wprowadzeni do zupełnie nowego, niestandardowego widoku danych przez ZoomCharts – Drill Down Map PRO.

 

Kto poprowadzi szkolenie?

Webinar poprowadzą Aivis Pavlovs z ZommCharts oraz Rafał Wieczorek z EBIS. Całe wydarzenie odbędzie się w jezyku angielskim.

 

Link do rejestracji

Szkolenie online odbędzie się 1 grudnia 2020 roku o godzinie 11:00. Już dziś zapraszamy wszystkich miłośników analizy danych i wizualizacji w formie czytelnych wykresów do rejestracji.