Microsoft Copilot w usłudze Power BI – zapraszamy na webinar

Nie ulega wątpliwości, że stoimy w obliczu nowej ery sztucznej inteligencji, która zupełnie odmienia podejście do technologii. Jednym z najświeższych oraz najbardziej innowacyjnych narzędzi w tym obszarze jest Microsoft Copilot. Jeśli chcesz poznać możliwości Copilot w praktyce, zapraszamy na webinar, który odbędzie się 14 lutego 2024 roku o godzinie 12. Spotkanie poprowadzi ekspert z firmy EBIS – Dominik Dębowski.

Microsoft Copilot – czym jest?

Microsoft Copilot to narzędzie, które odmienia sposób, w jaki firmy podejmują automatyzację procesów biznesowych oraz adaptują się do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Opiera się ono na zaawansowanej technologii rozwiniętej przez OpenAI oraz potężnym modelu językowym GPT-4. Copilot jest integralną częścią różnych aplikacji, w tym Microsoft Power Automation, Microsoft Viva Copilot, Microsoft Dynamics 365 Copilot, Microsoft Azure Business Optimization oraz Power BI. Każda z tych platform oferuje unikalne funkcje, umożliwiając firmom wydajniejsze funkcjonowanie i skuteczniejsze podejmowanie decyzji – również w zakresie analizy danych.

Dołącz do webinaru i odkryj potencjał Microsoft Copilot!

Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób Copilot może zmienić Twoje podejście do analizy danych i raportowania, zapraszamy do udziału w webinarze prowadzonym przez Dominika Dębowskiego.

Wydarzenie odbędzie się 14 lutego 2024 roku o godzinie 12. To doskonała okazja, aby zgłębić tajniki Microsoft Copilot w usłudze Power BI i zacząć korzystać z potencjału nowych technologii w analizie danych już teraz.

Link do rejestracji: https://event.ebisgroup.com/