GITEX Technology Week w Dubaju z udziałem EBIS

GITEX Technology Week to wielkie międzynarodowe wydarzenie, które co roku przyciąga największe i najlepsze firmy technologiczne z całego świata. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 17-22 października w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a dokładnie w Dubaju. Nie zabraknie tam także przedstawicieli EBIS.

Gitex Technology Week – dlaczego warto tam być?

GITEX, najbardziej oczekiwana wystawa technologiczna, powraca po niezwykle udanej edycji w 2020 roku, podczas której ponad 1200 firm prywatnych, podmiotów rządowych i startupów z ponad 60 krajów świętowało przełomowe osiągnięcia technologiczne nowej generacji.

W poprzednich edycjach zaprezentowano najnowocześniejsze rozwiązania wspierające biznes – od najnowszych technologii AI, 5G, chmury, BigData, po cyberbezpieczeństwa, Blockchain, obliczenia kwantowe czy Fintech. GITEX to jedyne wydarzenie prezentujące światowe wizje technologiczne na dużą skalę. Każda edycja podnosi jednak poprzeczkę, oferując uczestnikom możliwość zapoznania się z nowymi technologiami i nawiązywania międzynarodowych kontaktów. Trwająca tydzień wystawa jest doskonałym miejscem do poszukiwania nowych możliwości biznesowych, nawiązywania partnerstw z sektorem publicznym i kluczowymi decydentami.

W tym roku uczestnicy GITEX Technology Week będą mieć szansę na zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami uznanych na całym świecie innowatorów i nowych start-upów, a także wezmą udział w pokazach demonstracyjnych rozszerzonej, wirtualnej i mieszanej rzeczywistości, skierowanych do kluczowych branż, takich jak turystyka, motoryzacja i edukacja. Na uczestników wydarzenia czekają także ciekawe prelekcje i bezpłatne konferencje na temat tego, jak rozwijać swój biznes i wyprzedzać konkurencję.

EBIS na targach GITEX 2021 w Dubaju

Tegoroczny program konferencji GITEX zapowiada się imponująco. Także i EBIS weźmie w niej udział. Będzie to okazja do zaprezentowania oferty naszej firmy oraz nawiązania partnerstw biznesowych i technologicznych. Już dziś zapraszamy Was do odwiedzenia naszego stanowiska oraz umawiania spotkań z naszym reprezentantem, Mateuszem Bazanem. Wyślij do nas wiadomość na adres info@ebisgroup.com z dopiskiem „Gitex – 30 minutes free consultation with EBIS”.

Znajdź nas na GITEX Technology Week w Dubaju:

EBIS LTD (H8-50)

Hall 8