EBIS na konferencji SQL Bits w Londynie
2020-02-12 Wydarzenia

EBIS na konferencji SQL Bits w Londynie


Na przełomie marca i kwietnia EBIS będzie wystawcą na tegorocznej konferencji SGL Bits w Londynie. Już dziś zapraszamy Was do udziału w tym wydarzeniu oraz do odwiedzenia naszego stanowiska.

SQL Bits – kilka słów o konferencji

SQL Bits to największa w Europie konferencja Microsoft Data Platform. Jej celem jest dostarczanie wiedzy z zakresu najnowszych rozwiązań przez wiodących, światowych ekspertów. Od 2007 roku konferencja ta przyciąga wiele firm oraz osób, które chcą być na bieżąco z trendami w branży, szukają okazji do nawiązania relacji biznesowych oraz poznania inspirujących case studies. W odróżnieniu od innych konferencji, ponad 95% treści przedstawianych podczas SQL Bits nie ma charakteru marketingowego, co zapewnia rzeczywisty wgląd w dobre planowanie, budowanie i obsługę nowoczesnej platformy danych. Tegoroczna edycja konferencji będzie trwać aż pięć dni.

EBIS na konferencji SQL Bits

Przedstawiciele EBIS także wezmą udział w tym wydarzeniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Będzie to wspaniała okazja do porozmawiania o analizie danych oraz możliwościach, jakie oferuje współczesnym przedsiębiorcom system Power BI.

- Konferencja SQL Bits to duże, branżowe wydarzenie. Nas jako partnera firmy Microsoft, nie może na nim zabraknąć. Dziś, dzięki rozwojowi sztucznej inteligencji oraz business intelligence można uzyskać naprawdę dogłębną wiedzę o swojej firmie i klientach, bazując na posiadanych danych. Dzięki systemowi Power BI agregacja, segmentacja oraz wyciąganie wniosków z danych jest o wiele prostsze i dostępne nawet dla osób o małej wiedzy technicznej – tłumaczy Mateusz Bazan, CEO EBIS.

Mamy nadzieję, że podczas konferencji spotkamy wielu pasjonatów analizy danych oraz przedstawicieli firm, którzy mają świadomość, jaki potencjał generują dane. Dzięki nim podejmowanie trafnych decyzji biznesowych staje się o wiele prostsze, a to z kolei stwarza szereg możliwości rozwoju.

Szczegóły dotyczące konferencji można znaleźć na dedykowanej stronie SQL Bits.