EBIS na konferencji EPAE

6 grudnia 2019 roku w Gliwicach odbyła się konferencja EPAE - Environmental Protection and Energy Conference. EBIS miał przyjemność zostać partnerem wydarzenia.

EPAE – Environmental Protection and Energy Conference

Konferencja „Environmental Protection&Energy Conference” dedykowana jest badaczom, młodym naukowcom i studentom, którzy chcą dzielić się swoimi doświadczeniami, prowadzonymi obserwacjami oraz tym, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności prezentacyjne i poszerzać horyzonty w dziedzinie energetyki. Konferencja obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych z ochroną środowiska i produkcją energii — czyli tematy, które są jednymi z największych wyzwań współczesnego świata.

Jej celem jest zachęcenie ludzi z różnych krajów i różnych środowisk do wspólnej pracy, wymiany poglądów i odkrywania nowych pomysłów, a także wymiana doświadczeń naukowych w zakresie:

  • ochrony gleby, zasobów powietrza i wody,
  • wykorzystania odpadów,
  • odnawialnych źródeł energii,
  • energii wodnej, energii wiatru, biomasy, energii geotermalnej, systemów energetycznych,
  • efektywności energetycznej,
  • wpływu różnych czynników na środowisko naturalne,
  • energetyki rozproszonej.

Udział w tym wydarzeniu to nie tylko okazja do zdobycia cennego doświadczenia, które może być traktowane jako osiągnięcie naukowe, ale również szansa na poznanie wielu inspirujących ludzi oraz na nawiązanie ciekawych znajomości.

EBIS partnerem konferencji EPAE

Cieszymy się, że mieliśmy okazję zostać partnerem tak ważnego wydarzenia. Naszą firmę reprezentował Rafał Wieczorek, który wziął udział w ceremonii otwarcia konferencji oraz przedstawił prezentację na temat „Save Power (BI) – narzędzie z potencjałem.”

Mamy nadzieję, że dzięki obecności EBIS na tym wydarzeniu, świadomość możliwości, jakie oferują współczesne systemy do analizy danych, wzrośnie. Dziś business intelligence i big data są obecne niemal w każdym sektorze. Poprawna segmentacja danych oraz ich analiza stają się cennym źródłem informacji, które mogą pozytywnie wpłynąć na stan naszego środowiska.