Destination Cloud w Londynie – EBIS wystawcą i prelegentem podczas eventu na temat Power BI

W środę, 12 czerwca, EBIS weźmie udział w spotkaniu pasjonatów nowoczesnych technologii w analizie danych. Podczas jednodniowych warsztatów „Destination Cloud”, które odbędą się w Londynie, uczestnicy będą mieli okazję do bliższego poznania możliwości, jakie oferuje Power BI.

Destination Cloud – warsztaty w Londynie

Organizatorem wydarzenia jest firma Meritum Cloud – innowacyjny dostawca usług IT, specjalizujący się w projektowaniu, wdrażaniu oraz wspieraniu rozwiązań typu Cloud oraz Virtual Workplace. Podczas spotkania uczestniczy wysłuchają nie tylko kilku ciekawych prelekcji, ale także będą mieć okazję do udziału w 1-godzinnej sesji konsultacji technicznych oraz wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami w dziedzinie analizy danych.

– Spotkania, takie jak Destination Cloud są niezmiernie praktyczne. Podczas kilku godzin warsztatów uczestnicy otrzymują porządną dawkę skondensowanej wiedzy, którą z powodzeniem mogą wykorzystać w swojej codziennej pracy. To także wspaniała okazja do nawiązania relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń – dodaje Mateusz Bazan, CEO EBIS, który podczas spotkania wygłosi prelekcję.

Czego dowiedzą się uczestnicy spotkania Destination Cloud w Londynie?

Podczas eventu zostaną wygłoszone prelekcje na następujące tematy:

  1. Dlaczego potrzebujesz Business Intelligence w swojej firmie?
  2. Microsoft Azure we wdrożeniach Power BI
  3. Top 4 use cases dla Power BI
  4. Jak pracować z dashboardami – demo na żywo
  5. Licencjonowanie i zarządzanie Power BI

Całe spotkanie będzie sprzyjać wymianie doświadczeń oraz zdobywaniu wiedzy. Prelekcje zakończą się serią Q&A. Organizatorzy przewidzieli także przerwy kawowe oraz lunch. Mamy nadzieję, że EBIS, jako lider wdrożeń systemu Power BI, przyczyni się swoim doświadczeniem do lepszego poznania jego możliwości oraz wykorzystania w biznesie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska oraz wysłuchania prezentacji Mateusza Bazana.