Dashboard in a Day – kolejna edycja warsztatów z Power BI już w październiku!

Już 17.10.2019 w Krakowie odbędzie się kolejna edycja bezpłatnych, jednodniowych warsztatów Dashboard in a Day, dedykowanych dla przedstawicieli firm, które pomogą lepiej poznać możliwości systemu Power BI. Tak jak i w przypadku poprzednich edycji, za organizację wydarzenia odpowiada firma EBIS we współpracy z partnerem, firmą Microsoft.

Power BI wsparciem dla biznesu

Aktualna sytuacja rynkowa daje przedsiębiorcom praktycznie nieograniczony dostęp do danych, a za ich pośrednictwem także i do informacji. Jednak zamiana danych w cenne informacje biznesowe jest możliwa tylko wtedy, gdy jesteśmy w stanie odpowiednio je zagregować, posegmentować i następnie przedstawić w postaci przejrzystych wykresów i raportów. Tak przygotowane dane stają się cennym źródłem informacji oraz ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Dzięki Power BI cały ten proces przebiega o wiele szybciej i prościej. Co ważne, otrzymujemy stały wgląd we wszystkie firmowe dane w jednym miejscu, bez ryzyka pominięcia kluczowych informacji czy popełnienia błędu w ręcznych kalkulacjach. To bardzo ważne kwestie, na które każdy przedsiębiorca powinien zwrócić uwagę.

– Warsztaty „Dashboard in a Day” organizujemy razem z naszym partnerem, firmą Microsoft, już kolejny raz. Cieszą się one zawsze dużym zainteresowaniem przedstawicieli firm z różnych branż, co niezmiernie nas cieszy. Możliwość pokazania w praktyce, jak system Power BI ułatwia biznesową analizę danych to dla naszego zespołu zadanie priorytetowe, do którego zawsze podchodzimy z pełną pasją i zamiłowaniem. Doskonale znamy możliwości Power BI od pierwszych jego wersji, dlatego podczas warsztatów uczestnicy mogą liczyć na pełne, merytoryczne wsparcie – tłumaczy Mateusz Bazan, CEO w firmie EBIS.

Jak będą przebiegać warsztaty Dashboard in a Day?

Szkolenie będzie miało typowo warsztatowy charakter. Każdy uczestnik uzyska konkretną, praktyczną wiedzę z zakresu analizy danych, a podczas trwającego jeden dzień spotkania będzie pracować na własnych danych. Celem warsztatów jest pomoc w zrozumieniu, jak należy efektywnie analizować dane, aby przełożyły się one na trafne decyzje biznesowe.

Po warsztatach każdy uczestnik będzie miał wiedzę na temat tego, jak:

➡ Poprawnie agregować oraz importować dane pochodzące z różnych źródeł,

➡ Należy definiować reguły biznesowe i wskaźniki KPI,

➡ Analizować dane z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do wizualizacji,

➡ Tworzyć interaktywne raporty,

➡ Udostępniać stworzone analizy pozostałym osobom w zespole zadaniowym.

Ilość miejsc na wydarzeniu jest ograniczona! Zapraszamy wszystkich przedstawicieli firm do zapisu już dziś, a także do podzielenia się informacją o szkoleniu z innymi osobami, którym warsztaty Dashboard in a Day mogą pomóc w codziennej pracy nad analizą danych. W celu dokonania zgłoszenia prosimy o wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO