Are Pie and Donut charts really dead? – webinar

EBIS wraz z partnerem, firmą ZoomCharts zapraszają wszystkich zainteresowanych analizą danych i ich wizualizacją do udziału w serii webinarów. Pierwszy z nich odbędzie się 26 stycznia 2021 roku!

Wizualizacja danych z pomocą Microsoft Power BI oraz narzędzi ZoomCharts – weź udział w webinarze

Analiza danych odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu wszystkich przedsiębiorstw. Dzięki zdobytym w toku analizy informacjom możliwe jest nie tylko wprowadzanie usprawnień, ale także wczesne reagowanie na sytuacje kryzysowe. Kwestie te mają priorytetowe znaczenie szczególnie teraz, w dobie panującej pandemii i dużych zawirowań na światowych rynkach. Aby móc lepiej interpretować posiadane dane potrzebna jest wiedza oraz dedykowane do tego narzędzia, takie jak Power BI. Biorąc udział w serii webinarów, które zaplanowaliśmy dla Was wraz z naszym partnerem, firmą ZoomCharts, możecie zdobyć wiele wartościowych informacji, które następnie wykorzystacie do rozwoju własnego biznesu.

Pierwszy webinar odbędzie się online 26 stycznia o godzinie 11. Będzie on poświęcony tematyce Drill Down Donut oraz Pie Visuals.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się:

  • jakie zalety daje wizualizacja Drill Down,

  • jak należy poprawnie skonfigurować widok w Power BI,

  • jakie są główne opcje formatowania,

  • jakie są jedne z najczęstszych przypadków użycia tego typu wizualizacji.

Szkolenie poprowadzą Aivis Pavlovs z ZommCharts oraz Rafał Wieczorek z EBIS. Całe wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Plan webinarów EBIS oraz ZoomCharts

Kolejne pięć spotkań online odbędzie się w okresie od lutego do kwietnia. Planowana tematyka spotkań przedstawia się następująco:

1. Combine columns lines and areas in a single chart – 9 lutego 2021

2. How to explore time based data with ease – 23 lutego 2021

3. Relationship analysis with Drill Down Network PRO Visual – 9 marca 2021

4. Connections, hierarchies, process flows – how to visualise this type of data with the Graph Visual – 23 marca 2021

5. Bringing Interactive Maps to Power BI – 6 kwietnia 2021

Zarejestruj się już dziś na pierwszy z serii webinarów!

Zapraszamy do udziału w wirtualnym wydarzeniu 26 stycznia 2021 roku o godzinie 11 wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat możliwości wizualizacji danych z pomocą Power BI oraz narzędzi ZoomCharts.