Power BI Marketing Analytics by EBIS – usprawnij swoje działania marketingowe!

Źródłem sukcesu kampanii marketingowych jest komunikacja właściwych treści, we właściwych kanałach, co przekłada się na realizację celów firmy i wzrost jej przychodów. Media społecznościowe, e-mail marketing, newsletter, reklamy telewizyjne, radiowe i prasowe czy strona www, to punkty styku klientów z marką. Czy każdy z tych kanałów jest skuteczny? Zdecydowanie nie.

Jak Power BI Marketing by EBIS wpływa na zwiększanie rentowności firmy?

Każdy kanał komunikacji, który wykorzystuje Twoja firma, dostarcza codziennie milionów danych o odbiorcach Twoich usług. To cenne źródło informacji, które, jeśli są poprawnie agregowane, wspierają podejmowanie świadomych decyzji biznesowych. Lokowanie budżetu w promocję nieefektywnych kanałów osłabia kondycję firmy i hamuje jej rozwój. Wybierając Power BI Marketing by EBIS masz pewność, że każde „słabe ogniwo” zostanie wyeliminowane.

Power BI Marketing by EBIS to gotowe do wdrożenia rozwiązanie dedykowane dla firm z sektora retail i B2B, które pozwala na kompleksową analizę i optymalizację kanałów marketingowych Twojej firmy. Pozwala ono na usprawnienie i automatyzację całego procesu. Agreguje pozyskane dane w chmurze, analizuje je i pomaga w uzyskaniu szczegółowych informacji na temat skuteczności poszczególnych kanałów marketingowych. W efekcie otrzymujesz gotowe do wdrożenia wskazówki, które dodatkowo są przedstawione w ciekawej i przejrzystej szacie graficznej. Wszystko w jednym widoku, w dowolnym czasie, gdziekolwiek jesteś.

Jak działa Power BI Marketing Analytics by EBIS i jakie korzyści może przynieść Twojej firmie?

Power BI Marketing Analytics by EBIS agreguje wszystkie dane z kanałów marketingowych Twojej firmy w chmurze Microsoft Azure. Dane te są odpowiednio agregowane i segmentowane, by w kolejnym etapie można było ocenić skuteczności poszczególnych kanałów marketingowych. To z kolei przekłada się na możliwość optymalizacji kosztów prowadzonych kampanii promocyjnych.

Można powiedzieć, że możliwości, które oferuje Power BI Marketing Analytics by EBIS całkowicie zmieniają sposób, w jaki pracujemy nad promocją firmy. Raporty zawierające kluczowe wskaźniki analiz są dostępne w czasie rzeczywistym dla całego zespołu – zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych i to niezależnie od miejsca, z którego pracujemy. Mamy więc stały wgląd w przebieg poszczególnych kampanii. Możemy monitorować ich przebieg, oceniać rentowność czy porównywać. Dzięki temu zyskujemy pewność, że budżet przeznaczony na reklamy zostanie bardzo dobrze wykorzystany.

Dostarczane przez EBIS gotowe do wdrożenia rozwiązanie, Power BI Marketing Analytics, ułatwia również podejmowanie decyzji biznesowych. Dzięki niemu dokładnie wiesz, co należy zmienić w kampaniach, implementujesz zmiany i dzięki aktualnym raportom monitorujesz efekty.

Napisz do naszych konsultantów i zapytaj o możliwość wdrożenia tego rozwiązania w Twojej firmie. Zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc. Zapraszamy!