EBIS na targach Liverpool Biz Expo 2018
2018-10-04 Aktualności

EBIS na targach Liverpool Biz Expo 2018


Liverpool Biz Expo to jednodniowy event, skierowany do przedstawicieli branży usług dla biznesu. EBIS także wziął udział w targach i zaprezentował swoje kompetencje w zakresie wdrożeń systemu Power BI.

Wydarzenie odbyło się 2 października 2018 roku w Isla Gladstone Conservatory, jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Liverpoolu. Była to wspaniała okazja nie tylko do przedstawienia oferty EBIS w zakresie wdrożeń systemu Power BI, ale także do wysłuchania ciekawych prelekcji, odwiedzenia stanowisk innych firm czy nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Nasze stanowisko wystawiennicze wzbudzało duże zainteresowanie, co bardzo nas cieszy. Mieliśmy okazję przedstawić nasze usługi z zakresu Business Intelligence oraz Power BI, opowiedzieć o dotychczas zrealizowanych wdrożeniach na rynku skandynawskim oraz o pierwszych wdrożeniach w Anglii. Bardzo pozytywne przyjęcie oferty EBIS tym bardziej utwierdziło nas w przekonaniu, że powinniśmy kontynuować naszą misję budowania pozycji wiodącego eksportera usług Power BI na rynku brytyjskim.

Kolejne wydarzenia branżowe

Niebawem, bo już w listopadzie 2018 roku, weźmiemy udział w kolejnych trzech wydarzeniach w Wielkiej Brytanii. Tym razem odwiedzimy Londyn, Nottingham i Birmingham.