EBIS na konferencji w Londynie
2019-11-15 Aktualności

EBIS na konferencji w Londynie


W ubiegłym tygodniu EBIS miał przyjemność wystąpić na konferencji "Microsoft Power BI - unlock the power of data" organizowanej przez naszego partnera, firmę Meritum Cloud, która odbyła się w Londynie. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z tego wydarzenia.

EBIS na konferencji na temat Power BI w Londynie

13 listopada EBIS miał przyjemność wziąć udział w konferencji "Microsoft Power BI - unlock the power of data" organizowanej przez naszego partnera, firmę Meritum Cloud. Podczas spotkania pokazaliśmy uczestnikom szkolenia, jakie korzyści oferują współczesnym przedsiębiorcom rozwiązania z zakresu business intelligence. Całe wydarzenie odbywało się w hotelu citizenM Tower of London z niezwykłym widokiem na panoramę miasta. Po rejestracji użytkowników rozpoczęła się merytoryczna część spotkania. 

Tematem wprowadzającym była prelekcja zatytułowana "Po co Ci business intelligence?", podczas której nakreśliliśmy uczestnikom trendy we współczesnej analizie danych oraz pokazaliśmy korzyści, które każde przedsiębiorstwo może osiągnąć dzięki poprawnej interpretacji wyników prowadzonych analiz. Następnie przeszliśmy do kolejnego tematu - przedstawienia systemu Power BI. Poruszone zostały kwestie związane z licencjami oraz nowymi funkcjami Power BI. Po wstępnym zapoznaniu się z tematem przedstawione zostały uczestnikom trzy ciekawe case studies dotyczące wykorzystania Power BI do analizy danych. Omówiliśmy również wykorzystanie AI & Machine Learning w Power BI. Nie mogło także zabraknąć części praktycznej - czyli zaprezentowania live demo z systemu. Dzięki temu uczestnicy mogli się przekonać, jak wygląda praca z Power BI i odnieść otrzymane informacje do charakteru i potrzeb własnego biznesu czy też realiów codziennej pracy. Na zakończenie dnia przedstawiliśmy kolejne ciekawe case study na temat "W jaki sposób Power BI pomogło firmie zwiększyć przychody o 1 milion dolarów?". Spotkanie zakończyła sesja pytań i odpowiedzi od uczestników.

Mamy nadzieję, że wszystkie osoby, które wzięły udział w konferencji, były zadowolone z warsztatów i po całodziennym spotkaniu otrzymały wiele cennych, merytorycznych oraz przydatnych w pracy informacji.. Dziękujemy także raz jeszcze naszemu partnerowi, firmie Meritum Cloud za współpracę! Zapraszamy na krótką fotorelację z wydarzenia: