Dashboard in a Day - EBIS zaprasza na kolejne warsztaty z Power BI
2020-01-21 Aktualności

Dashboard in a Day - EBIS zaprasza na kolejne warsztaty z Power BI


Warsztaty Dashboard in a Day, które organizujemy cyklicznie wraz z naszym partnerem, firmą Microsoft, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród przedstawicieli firm. Z tego względu w najbliższych miesiącach postanowiliśmy przygotować aż dwie edycje!

Dashboard in a Day - poznaj bliżej Power BI

DIAD w Krakowie

Pierwsza edycja jednodniowych, bezpłatnych warsztatów dedykowanych dla przedstawicieli firm odbędzie się 20.02.2020 w Krakowie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00 w Metropolis DESIGN HOTEL zlokalizowanym przy ul. Wygoda 8 i potrwa osiem godzin.

DIAD w Rzeszowie

Druga edycja warsztatów DIAD planowana jest na 10.03.2020 i odbędzie się w Rzeszowie w hotelu Metropolitan, zlokalizowanym przy ul. Juliusza Słowackiego 16. Tak, jak i poprzednie edycje, tak i ta potrwa osiem godzin i będzie bezpłatna.

Celem warsztatów jest praktyczne przedstawienie sposobu analizowania danych w rozbudowanej i atrakcyjnej wizualnie formie z pomocą Power BI. Uczestnicy spotkania nauczą się oceniać zdolność swojej organizacji w zakresie wizualizacji i analizy danych oraz dowiedzą się, jak działać bardziej efektywnie i lepiej organizować swoją codzienną pracę.

Po jedynym dniu warsztatów każdy uczestnik zdobędzie wiedzę w zakresie:

  • Łączenia, importowania i przekształcania danych pochodzących z różnych źródeł,
  • Definiowania reguł biznesowych i wskaźników KPI,
  • Eksplorowania danych za pomocą rozbudowanych narzędzi do wizualizacji,
  • Tworzenia atrakcyjnych raportów,
  • Udostępniania pulpitów nawigacyjnych swoim zespołom i partnerom biznesowym oraz publikowania ich w Internecie.

Weź udział w Dashboard in a Day - zarezerwuj miejsce już dziś!

Wszystkich, którzy są zainteresowani tematem analizy danych, już dziś zachęcamy do rezerwacji miejsca na warsztatach. Z racji charakteru spotkania, które jest maksymalnie nastawione na naukę praktycznego wykorzystania systemu Power BI, ograniczamy ilość osób biorących jednego dnia udział w spotkaniu. Dzięki temu uczestnicy pracują w skupieniu, w komfortowych warunkach i mogą liczyć na pełne wsparcie naszych doświadczonych konsultantów. 

Linki do rejestracji:

Dashboard in a Day Kraków

Dashboard in a Day Rzeszów

Czekamy na Was!