Warsztaty Dashboard in a Day – EBIS i Microsoft zapraszają!

EBIS wraz ze swoim partnerem, firmą Microsoft, serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych zagadnieniem analizy danych na jednodniowy, bezpłatny warsztat „Dashboard in a Day”, który odbędzie się 19 marca 2019 roku w Krakowie.

Podczas spotkania każdy uczestnik pozna w praktyce możliwości, jakie oferuje system do analizy danych – Microsoft Power BI. Głównym celem spotkania jest uświadomienie potrzeby poprawnej analizy danych oraz wskazanie, jak w prosty i przyjazny sposób można wyciągać informacje i przedstawiać je w postaci atrakcyjnych wizualnie raportów, nawet przez osoby, które nie posiadają zaawansowanych umiejętności technicznych.

Szkolenie będzie miało typowo warsztatowy charakter, więc każdy uczestnik po jego zakończeniu uzyska konkretną, praktyczną wiedzę z zakresu analizy danych, którą wykorzysta w swojej codziennej pracy. W tym nauczy się:

  • łączyć, importować i transformować dane pochodzące z różnych źródeł,
  • definiować reguły biznesowe i wskaźniki KPI,
  • przeglądać dane dzięki zaawansowanym narzędziom do wizualizacji,
  • tworzyć przejrzyste i czytelne raporty,
  • udostępniać swoje pulpity nawigacyjne zespołowi.

Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona. Zapraszamy więc do rejestracji już dziś! Zachęcamy także do przekazania informacji o szkoleniu innym osobom, które są zainteresowane współczesnymi trendami w analizie danych.

Szczegóły wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajduje się pod linkiem: https://bit.ly/2HM2Zeu