Warsztaty Dashboard in a Day już za nami!
2018-11-28 Aktualności

Warsztaty Dashboard in a Day już za nami!


Wczoraj, 27 listopada 2018 roku, odbyły się warsztaty „Dashboard in a Day”, które organizowaliśmy w Krakowie razem z naszym partnerem, firmą Microsoft. W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, co niezmiernie nas cieszy. Tak duże zainteresowanie analizą danych oraz możliwościami, jakie oferuje business intelligence oraz system Power BI pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość na rozwój polskich przedsiębiorstw.

Power BI – moc praktycznej wiedzy

Spotkanie miało typowo warsztatowy charakter. Bardzo zależało nam na tym, aby uczestnikom przedstawić praktyczne zastosowanie systemu Power BI. Każda z osób pracowała na własnych danych oraz przeprowadzała ich analizę według indywidualnych potrzeb oraz w odniesieniu do sektora, w którym na co dzień pracuje.

Takie podejście pokazało, w jak wielu firmach analiza danych znajduje zastosowanie. Pod czujnym okiem naszych doświadczonych konsultantów uczestnicy uczyli się, jak poprawnie importować i agregować dane. Określali także reguły biznesowe oraz KPI. Tworzyli również interaktywne raporty oraz pulpity nawigacyjne, a także udostępniali stworzone analizy innym członkom swoich zespołów.

- Pozytywne opinie, które usłyszeliśmy od uczestników w trakcie, jak i po wydarzeniu motywują nas do zorganizowania kolejnej edycji warsztatów. Wierzymy, że wiedza na temat możliwości, jakie oferuje narzędzie Microsoft Power BI, pozytywnie wpływa na podejmowanie trafnych decyzji biznesowych w każdej firmie. To z kolei przekłada się na wzrost zysków – dodaje Mateusz Bazan, CEO EBIS.

Dziękujemy naszemu partnerowi, firmie Microsoft, za pomoc w organizacji tego wydarzenia oraz wszystkim uczestnikom, za aktywny udział! Mamy nadzieję, że coraz więcej firm będzie w codziennej pracy wykorzystywać możliwości, jakie oferują nowe technologie oraz system Power BI.

Zapraszamy na krótką fotorelację z wydarzenia.

Dashboard in a DayDashboard in a Day EBISDashboard in a Day EBIS