EBIS zaprasza - The Recipe for Success - Power BI Real Use Cases Workshop
2021-06-09 Aktualności

EBIS zaprasza - The Recipe for Success - Power BI Real Use Cases Workshop


Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze na temat Microsoft Power BI, który organizujemy wraz z naszym partnerem, firmą Masterclassing. Podczas spotkania uczestnicy poznają rzeczywiste przypadki użycia Power BI.

Microsoft Power BI – recepta na sukces w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu

Webinar odbędzie się 17 czerwca 2021 r. Spotkanie poprowadzą Mateusz Bazan oraz Rafał Wieczorek z firmy EBIS o godzinie 10:15.

W trakcie tego wydarzenia online każdy uczestnik dowie się, jak dzięki Power BI zarząd, kierownictwo i pracownicy mogą podejmować bardziej świadome decyzje biznesowe wpływające na obniżanie kosztów, wykrywanie nieefektywnych procesów czy identyfikowanie nowych możliwości. Co ważne, przekazywane podczas webinaru informacje będą bazować na realnych danych, pochodzących z wdrożonych projektów.

Spotkanie potrwa 45 minut i składać się będzie z przygotowanej przez przedstawicieli EBIS prezentacji oraz sesji QA.

Podczas webinaru zostaną poruszone zagadnienia dotyczące braku wiedzy wynikającej z niewystarczającej analizy danych. Uczestnicy wraz z prelegentami przyjrzą się bliżej także kwestii braku zrozumienia, co jest opłacalne i efektywne w firmach, a co nie (projekt/usługa/łańcuch dostaw), a także odniosą się do korzyści, jakie można osiągnąć wykorzystując do analizy danych Microsoft Power BI.   

Rejestracja na webinar na temat Power BI

Zapraszamy już dziś do rejestracji na wydarzenie. Wszystkie szczegóły znaleźć można na stronie naszego partnera, firmy Masterclassing.