Dashboard in a Day – weź udział w szkoleniu online
2020-07-23 Aktualności

Dashboard in a Day – weź udział w szkoleniu online


Ostatnie miesiące związane z pandemią koronawirusa były trudne dla wszystkich. Wprowadzone działania prewencyjne znacznie ograniczyły możliwość bezpośrednich kontaktów międzyludzkich, w tym i uczestniczenia w warsztatach czy szkoleniach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników analizy danych, postanowiliśmy zorganizować kolejną edycję warsztatów Dashboard in a Day wraz z naszym partnerem, firmą Microsoft, w wersji online.

Dashboard in a Day – poznaj system do analizy danych Power BI

Dashboard in a Day to cyklicznie organizowane jednodniowe warsztaty w całości poświęcone analizie danych z wykorzystaniem systemu Power BI. Dotychczas przeprowadzone edycje pokazały, że wielu przedstawicieli firm z różnych branż rozumie ważność poprawnej analizy danych i dąży do zdobycia w tym zakresie wiedzy.

Organizowane przez EBIS i Microsoft jednodniowe warsztaty idealnie odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców. Mają typowo praktyczny charakter, przez co pozwalają uczestnikom dobrze poznać system Power BI i zweryfikować jego możliwości. Każdy z uczestników spotkania pracuje na własnych danych, co sprawia, że zdobyta podczas szkolenia wiedza może być od razu wykorzystana w codziennej pracy.

- Warsztaty Dashboard in a Day do tej pory odbywały się w Krakowie oraz w Rzeszowie. Wzięło w nich udział wielu przedstawicieli firm, których pozytywne rekomendacje zachęcały nas do organizowania kolejnych edycji tych bezpłatnych, jednodniowych spotkań o analizie danych. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam na chwilę plany. Teraz, z racji bezpieczeństwa i troski o zdrowie uczestników, postanowiliśmy wraz z naszym partnerem, firmą Microsoft, przenieść to wydarzenie do świata online – tłumaczy Mateusz Bazan, CEO firmy EBIS.

Warsztaty Dashboard in a Day – zapisz się na szkolenie on-line!

Kolejna edycja warsztatów DIAD planowana jest na 18 sierpnia 2020 roku i odbędzie wirtualnie. Tak, jak i poprzednie edycje, tak i ta potrwa osiem godzin i będzie bezpłatna.

Celem szkolenia jest praktyczne przedstawienie uczestnikom systemu Power BI do analizy danych oraz zapoznanie z podstawowymi funkcjami. Uczestnicy spotkania nauczą się odpowiednio agregować, segmentować i analizować posiadane dane oraz przedstawiać je w formie czytelnych wykresów i raportów.

Każdy uczestnik warsztatów online Dashboard in a Day zdobędzie wiedzę w zakresie:

  • Łączenia, importowania i przekształcania danych pochodzących z różnych źródeł,
  • Definiowania reguł biznesowych i wskaźników KPI,
  • Eksplorowania danych za pomocą rozbudowanych narzędzi do wizualizacji,
  • Tworzenia atrakcyjnych raportów,
  • Udostępniania pulpitów nawigacyjnych swoim zespołom i partnerom biznesowym oraz publikowania ich w Internecie.

Weź udział w Dashboard in a Day - zarezerwuj miejsce już dziś!

Wszystkich, którzy są zainteresowani analizą danych, już dziś zapraszamy do rezerwacji miejsca na warsztatach. Z racji nastawienia na praktykę, liczba miejsc na wydarzenie jest limitowana. W ten sposób każdy uczestnik spotkania online będzie mieć okazję na swobodny kontakt z prowadzącym szkolenie konsultantem i zdobędzie cenną wiedzę, gotową do wykorzystania w codziennej pracy.

Link do rejestracji – Dashboard in a Day online.