Power BI - Publikuj dane & analizuj

Udostępniaj i współdziel informacje dzięki Power BI. Wspólne witryny Power BI oznaczają możliwość udostępniania i przeglądania raportów. Współdziel przygotowane przez Ciebie raporty i w prosty sposób odszukaj te, które stworzyli inni pracownicy.

Współdzielenie w zespołach

Załaduj utworzone raporty i dziel się nimi z pracownikami Twojej firmy za pomocą witryn Power BI. Wszyscy użytkownicy przez przeglądarkę otrzymają ten sam pulpit interaktywny, dzięki czemu w łatwy sposób mogą użytkować i współdzielić dane. Galerię witryn można dostosować do własnych potrzeb, tak aby pokazać konkretne raporty.

Witryny Power BI

Dziel się wiedzą

Power Query w Excel to możliwość dzielenia się kwerendami, monitorowania ich wykorzystania i decydowania o tym kto ma do nich dostęp. Bezpośrednie zarządzanie dostępem uzyskasz po przez portal Data Management.

Power Query w Excel

Dane w chmurze

Dla Administratorów, aby skonfigurować infrastrukturę w chmurze i dostęp do serwerów firmy przeznaczone jest centrum administracyjne Power BI Admin Center oraz bramy Data Management Gateway. Za pomocą Admin Center administratorzy mogą monitorować stan zdrowia systemu w chmurze oraz udostępniać dane ze źródeł wewnętrznych jako kanały konsumowane przez Power Query w Excel.

Power BI Admin Center