EBIS i Microsoft zapraszają na jednodniowe warsztaty Dashboard in a Day
2019-04-29 Wydarzenia

EBIS i Microsoft zapraszają na jednodniowe warsztaty Dashboard in a Day


Kolejna edycja bezpłatnych warsztatów, organizowanych przez EBIS oraz Microsoft, odbędzie się 18 czerwca 2019 roku. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich przedstawicieli firm, którzy chcą poznać bliżej możliwości współczesnej analizy danych oraz nauczyć się praktycznie korzystać z systemu Power BI.

Warsztaty „Dashboard in a Day” - 18 czerwca, Hotel Atrium w Krakowie

Doskonale wiemy, jak wielką rolę we współczesnych przedsiębiorstwach odgrywa poprawna analiza danych. Z tego względu przygotowaliśmy dla Was kolejną już edycję jednodniowych warsztatów Dashboard in a Day, których głównym celem jest uświadomienie potrzeby poprawnej analizy danych oraz wskazanie, jak w prosty i przyjazny sposób można wyciągać informacje z danych oraz wizualizować je w postaci czytelnych raportów.

Spotkanie będzie miało charakter warsztatów. Każdy jego uczestnik będzie pracować na realnych danych i po całym dniu szkolenia uzyska konkretną, praktyczną wiedzę z zakresu analizy danych.  Uczestnicząc w warsztatach Dashboard in a Day, dowiesz się, jak:

  • łączyć, importować i transformować dane pochodzące z różnych źródeł,
  • definiować reguły biznesowe i wskaźniki KPI,
  • przeglądać dane dzięki zaawansowanym narzędziom do wizualizacji,
  • tworzyć przejrzyste i czytelne raporty,
  • udostępniać swoje pulpity nawigacyjne zespołowi.

Zdobyta podczas tych jednodniowych warsztatów wiedza z powodzeniem będzie mogła być wykorzystana w codziennej pracy, nawet przez osoby, które nie posiadają zaawansowanych umiejętności technicznych.

Zobacz relację z poprzednich edycji warsztatów Dashboard in a Day!

Rejestracja na warsztaty Dashboard in a Day – 18 czerwca, Kraków

Z racji warsztatowego charakteru spotkania, ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona. Zapraszamy więc do rejestracji już dziś! Dzięki temu zagwarantujesz sobie udział w bezpłatnym szkoleniu z analizy danych.

Zachęcamy także do przekazania informacji o szkoleniu innym osobom, które są zainteresowane współczesnymi trendami w analizie danych.

Szczegóły wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajduje się pod linkiem: https://bit.ly/2VCtgS8