Strona Power BI wersja próbna Power BI
Power BI for Office 365

Współpracuj i dziel się informacjami w zespołach


Udostępnij informacje zespołowi i współpracuj w witrynach Power BI oraz zarządzaj danymi

Możesz współdzielić informacje z użytkownikami spoza organizacji

Strony PowerBI są centrum Twojej współpracy Power BI. Szybko twórz wspólne witryny PowerBI dla swoich zespołów, aby udostępniać i przeglądać raporty. Współdziel kwerendy stworzone przez Ciebie i łatwo odszukaj te, które stworzone były przez innych pracowników w organizacji. Łącz się ze źródłami danych i zaplanuj odświeżanie w raportach.
Współdzielenie w zespołach

Witryny PowerBI pozwalaja załadować utworzone raporty i dzielić się nimi z pracownikami w Twojej organizacji. Użytkownicy otrzymują ten sam pulpit interaktywny poprzez przeglądarkę, dzięki czemu łatwiej użytkować i współdzielić dane. Możesz dostosować galerię witryn PowerBI funkcjonalnie i eksponować konkretne raporty.
Współdzielenie w zespołach
Dziel się wiedzą

Dziel się kwerendami bezpośrednio z Power Query w Excel, monitoruj ich wykorzystanie i decyduj, którzy użytkownicy mogą mieć do nich wgląd. Zarządzaj dostępem bezpośrednio przez portal Data Management bazując na ich wnioskach.
Dziel się wiedzą z Power Query
Dane w chmurze

Administratorzy mogą korzystać z centrum administracyjnego Power BI Admin Center i bramy Data Management Gateway aby skonfigurować infrastrukturę w chmurze i dostęp do wewnętrznych serwerów przedsiębiorstwa. Mogą udostępniać dane ze źródeł wewnętrznych jako kanały, które mogą być konsumowane z Power Query dla Excel. Administratorzy IT mogą również monitorować całościowy stan zdrowia systemu w chmurze przy użyciu Admin Center.
Chmura Power BI

Copyrights © eOpen 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone Znaki towarowe, Kontakt Kontakt PowerBI