Strona Power BI wersja próbna Power BI
Power BI for Office 365

Wizualizacja BI


Wizualizuj z Power View i Power Map dla programu Excel

Dane opowiadzą historię

Użyj Power View do tworzenia raportów i widoków analitycznych poprzez interaktywne wykresy i schematy. Będziesz mógł lepiej zbadać i przedstawić Twoje dane wizualnie w programie Excel. Przeglądaj i nawiguj geoprzestrzenne dane map 3D z Power Map.
Informacje gotowe do prezentacji

Raporty Power View są zawsze gotowe do pokazu - możesz przeglądać dane i prezentwać je w dowolnej chwili, ponieważ pracujesz z danymi rzeczywistymi. Nie musisz ponownie przygotować informacji aby wyświetlić bieżący raport.

Power View w SharePoint posiada tryb prezentacji na pełnym ekranie, w którym wstążki i inne narzędzia do projektowania są ukryte. Zapewnia to więcej miejsca na wizualizację. Raport jest nadal w pełni interaktywny, z filtrowaniem i innymi funkcjami danych.
Informacje gotowe do prezentacji
Eksploruj geoprzestrzenne dane z Power Map

Power Map dla Excel jest trójwymiarowym (3D) narzędziem do wizualizacji danych w programie Excel 2013. Udostępnia potężne narzędzie ludziom, aby mogli spojrzeć na dane w nowy sposób. Umożliwia odkrycie informacji, które mogą pozostać nie zauważone w tradycyjnych dwuwymiarowych (2D) tabelach i wykresach. Z Power Map możesz wykreślić wizualnie dane geograficzne i czasowe, analizować informacje na kuli ziemskiej 3D i w czasie ich trwania, a także tworzyć wizualne podróże po danych aby podzielić się z innymi.
Zobacz Power Map w działaniu
Informacje gotowe do prezentacji

Copyrights © eOpen 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone Znaki towarowe, Kontakt Kontakt PowerBI