Strona Power BI wersja próbna Power BI
Power BI for Office 365

Analityka


Modelowanie i analiza z Power Pivot dla Excel

Więcej informacji, większa wydajność

Tworzenie wyrafinowanych modeli informacyjnych z danymi w programie Excel, dzięki tworzeniu relacji, własnych mierników, hierarchi i KPI. Wszystko ze zwiększoną skutecznością dzięki technologii analizy w pamięci.
Zbuduj swój model danych i rozpocznij ich analizę

Z Power Pivot stworzysz własny model danych pochodzących z różnych źródeł informacji, ze strukturą dokładnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Odświeżaj dane z oryginalnych źródeł, tak często, jak potrzebujesz. Możesz sformatować i filtrować informacje, tworzyć pola obliczeniowe, określać kluczowe wskaźniki wydajności (KPI) do wykorzystania w tabelach PivotTable i definiować własne hierarchie do wykorzystania w całym skoroszycie. Możesz nawet tworzyć własne obliczenia pisząc zaawansowane formuły, które używają języka Data Analysis Expressions (DAX). Nie musisz być ekspertem SQL - zarządzaj modelem i twórz relacje za pomocą przeciągania i upuszczania na wykresie Diagram View.
Buduj model danych
Szybko z ogromnymi danymi

Modele Power Pivot prowadzone są w pamięci operacyjnej, dzięki czemu użytkownicy mogą analizować setki milionów wierszy danych z błyskawiczną precyzją i wynikiem.

Copyrights © eOpen 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone Znaki towarowe, Kontakt Kontakt PowerBI